Про нас
В UAMH ми піклуємось про ментальне здоров’я українців. Через психоедукацію та освітній контент ми стимулюємо українців піклуватися про емоційне та психічне здоров’я та звернутися до психолога, якщо відчувають дискомфорт.
![](https://uamentalhelp.org/wp-content/uploads/2022/08/butterfly02.png)
Команда
![](https://uamentalhelp.org/wp-content/uploads/2023/07/Screenshot-2023-07-16-at-14.55.11.png)
Ольга Юдіна
Засновниця
![](https://uamentalhelp.org/wp-content/uploads/2023/07/Screenshot-2023-07-16-at-14.57.02.png)
Анна Ващук
Менеджерка MHPSS
![](https://uamentalhelp.org/wp-content/uploads/2023/03/photo_2023-03-14-14.49.26.jpeg)
Ірина Піхович
Координаторка MHPSS
![](https://uamentalhelp.org/wp-content/uploads/2022/08/samoilichenko.png)
Тетяна Самойліченко
Координаторка MHPSS
![](https://uamentalhelp.org/wp-content/uploads/2022/08/sinchalova.jpg)
Юлія Сінчалова
Маркетинг менеджерка
Спеціалісти ментального здоров’я
Наші спеціалісти є представниками наступних психотерапевтичних шкіл:
когнітивно-поведінкова терапія, гештальт-терапія, психодинамічна терапія, позитивна психологія та інших. Ми практикуємо інтегративний підхід — поєднуємо різні методи терапії залежно від запиту.
![](https://uamentalhelp.org/wp-content/uploads/2022/09/help.png)
Кожен спеціаліст, що хоче долучитися до організації, має надати підтвердження своєї кваліфікації (дипломи про отримання вищої освіти, проходження та закінчення певної школи психотерапії, додаткові курси) та пройти співбесіду.