Безкоштовна психологічна допомога

Навіть під час війни треба продовжувати жити повноцінно. Нервові розлади, панічні атаки, тривожність, апатія — це природна реакція організму на стрес. Вона ставить життя на паузу  й морально паралізує.

Не треба чекати закінчення війни, знаходьте вихід вже зараз

Отримайте безкоштовну психологічну допомогу у рамках програми «Психологічний прихисток». Якщо ви розумієте, що втратили контроль над власним життям, завмерли та не здатні рухатися далі — звертайтеся за допомогою. Заповніть анкету, а ми підберемо вам спеціаліста, який найкраще підійде для вашого запиту.

Як це працює?

1

Ви залишаєте заявку у формі

2

Координатор оброблює ваш запит

3

Ви отримуєте безкоштовні консультації

Правила надання консультацій

Хто може отримати допомогу

Ми надаємо безкоштовну психологічну допомогу кожному українцю, хто цього потребує. У зв’язку з ситуацією в країні, запити пов’язані з війною є пріоритетними. Всі інші запити беруться в роботу в порядку черги.

Формат консультацій

Консультація триває 50 хвилин. В 2022 році ми надаємо консультації переважно онлайн. За можливості намагаємося підібрати спеціаліста у вашому місті, якщо ви маєте потребу у очній консультації.

12 безкоштовних консультацій

За підтримки наших партнерів ми можемо надавати до 12 безкоштовних консультацій. Після перших 2-ох консультацій і за необхідності подальшої роботи, вам буде запропонований один із варіантів:
— Отримати ще 10 безкоштовних зустрічей, які будуть відшкодовані спеціалісту фондом у рамках програми “Психологічний прихисток”. Спеціаліст від вашого імені подасть заявку на отримання місця в програмі.
— Продовжити роботу зі спеціалістом на оплачуваній основі (графік та умови оплати узгоджуються індивідально зі спеціалістом). Таким чином ми можемо надати більше безкоштовної допомоги тим, хто цього дійсно потребує.

З якими запитами працюємо

Стосунки, розлука, складнощі адаптації на новому місці, депресивний та тривожний спектр, психологічні травми, переживання горя, втрати, безсоння та інші.

Я почуваю себе погано, але не можу точно описати словами свій запит

Якщо ви почуваєте себе погано, але не можете зрозуміти причину — це і може бути ваш запит. Спеціаліст здатен допомогти із вирішенням цього питання.

Перенаправлення та медикаментозна підтримка

Якщо тема запиту виходить за межі компетенції спеціаліста, вас буде перенаправлено до іншого спеціаліста платформи.

В рамках програми ви можете отримати 3 безкоштовні консультації з лікарем-психіатром. Консультація з лікарем відбувається за направленням після первинної консультації із психологом.

Вік, з якого надаються консультації

Ми працюємо з дорослими та дітьми. Якщо вам ще не виповнилось 18 років, перед консультацією вас попросять надати письмовий дозвіл від батьків або опікунів.

Запізнення, скасування і перенос консультації

Якщо учасник терапії запізнюється на 20 хв та більше, то спеціаліст має право відмовити у проведенні консультації. Така консультація буде вважатися втраченою, але можна отримати наступну безкоштовну консультацію.

Щоб перенести або скасувати консультацію, будь-ласка, попередьте спеціаліста не менше, ніж за 24 години до початку консультації. Якщо учасник терапії пропускає консультацію без попередження, то спеціаліст має право відмовити у подальшому консультуванні.

Швидка психологічна допомога

Після отримання запиту спеціаліст зв’яжеться з вами протягом 7-ми днів.

UA Mental Help — не є швидкою психологічною допомогою. Якщо вам потрібна термінова психологічна допомога у серйозній або небезпечній для життя ситуації — зверніться на гарячу лінію до будь-якої з цих організацій:

15-47 — гаряча лінія Мінстерства Охорони Здоров’я України
7333 — гаряча лінія з питань запобігання самогубствам Lifeline Ukraine

Our Services

We create Best Digital Products

Fusce dignissim blandit justo, eget elementum risus tristique. Nunc lacus lacus, sit amet accumsan est pulvinar non. Praesent tristique enim lorem.

UX/UI Design

Fusce dignissim blandit justo, eget elementum risus tristique. Nunc lacus lacus, sit amet accumsan.

Brand Identity

Fusce dignissim blandit justo, eget elementum risus tristique. Nunc lacus lacus, sit amet accumsan.

Marketing & SEO

Fusce dignissim blandit justo, eget elementum risus tristique. Nunc lacus lacus, sit amet accumsan.

Web Development

Fusce dignissim blandit justo, eget elementum risus tristique. Nunc lacus lacus, sit amet accumsan.