Безкоштовна психологічна допомога

Навіть під час війни треба продовжувати жити повноцінно. Нервові розлади, панічні атаки, тривожність, апатія — це природна реакція організму на стрес. Вона ставить життя на паузу  й морально паралізує.

Не треба чекати закінчення війни, знаходьте вихід вже зараз

Якщо ви розумієте, що втратили контроль над власним життям, завмерли та не здатні рухатися далі — звертайтеся за допомогою. Заповніть анкету, а ми підберемо вам спеціаліста, який найкраще підійде для вашого запиту.

Як це працює?

1

Ви залишаєте заявку у формі

2

Координатор оброблює ваш запит

3

Ви отримуєте консультації

Правила надання консультацій

Хто може отримати допомогу

Ми працюємо з дорослими та дітьми. Якщо особа, яка потребує допомоги, ще не досягла 18 років, перед консультацією вас попросять надати дозвіл від батьків або опікунів.

У зв’язку з ситуацією в країні, запити пов’язані з війною є пріоритетними.

Формат консультацій

Онлайн консультація триває 50 хвилин в Google Meet. Радимо перед початком консультації встановити відповідний додаток на ваш мобільний пристрій.

Кількість консультацій

Ми надаємо безкоштовну психологічну допомогу для вразливих груп населення. Клієнти БО UA Mental Help за потреби можуть отримати 10 консультацій.

З якими запитами працюємо

Стосунки, розлука, складнощі адаптації на новому місці, депресивний та тривожний спектр, психологічні травми, переживання горя, втрати, безсоння та інші.

Я почуваю себе погано, але не можу точно описати словами свій запит

Якщо ви почуваєте себе погано, але не можете зрозуміти причину — це і може бути ваш запит. Спеціаліст здатен допомогти із вирішенням цього питання.

Спеціалісти ментального здоров’я

Наші спеціалісти є представниками наступних психотерапевтичних шкіл: когнітивно-поведінкова терапія, гештальт-терапія, психодинамічна терапія, позитивна психологія та інших. Ми практикуємо інтегративний підхід — поєднуємо різні методи терапії залежно від запиту. Тож ви можете заповнити форму, детально описати свій запит, а ми підберемо для вас спеціаліста, якому можна довіряти. 

Спеціалісти UAMH мають вищу психологічну освіту, досвід роботи (враховуючи супервізії) від 2 років, додаткову освіту в одній з науково доказових шкіл психотерапії, та обов’язково проходять співбесіду перед початком роботи з платформою.

Перенаправлення та зміна спеціаліста

Якщо раптом тема запиту виходить за межі компетенції спеціаліста, вас буде перенаправлено до іншого спеціаліста платформи.

Якщо по якійсь причині ви хочете змінити спеціаліста на іншого, просто напишіть про це на пошту [email protected], і наші координатори опрацюють ваш запит.

Запізнення, скасування і перенос консультації

Якщо учасник терапії запізнюється на 20 хв та більше, то спеціаліст має право відмовити у проведенні консультації. Така консультація буде вважатися втраченою, але можна отримати наступну консультацію.

Щоб перенести або скасувати консультацію, будь-ласка, попередьте спеціаліста не менше, ніж за 24 години до початку консультації. Якщо учасник терапії пропускає консультацію без попередження, то спеціаліст має право відмовити у подальшому консультуванні.

UA Mental Help — не є швидкою психологічною допомогою

Графік роботи психологічної служби:
ПН – ПТ: 9:00 – 19:00
СБ – НД: вихідний

Після отримання звернення спеціаліст зв’яжеться з вами протягом 5 робочих днів.

Якщо вам потрібна термінова психологічна допомога у серйозній або небезпечній для життя ситуації — зверніться на гарячу лінію до будь-якої з цих організацій:

15-47 — цілодобова гаряча лінія для жертв домашнього насильства
7333 — цілодобова гаряча лінія з питань запобігання самогубствам Lifeline Ukraine
0 800 213 103 — цілодобова гаряча лінія безоплатної правової допомоги
@krisenchatUA_bot — психологічна допомога у форматі онлайн чату в Telegram від krisenchat