Психологічна допомога

Навіть під час війни треба продовжувати жити повноцінно. Нервові розлади, панічні атаки, тривожність, апатія — це природна реакція організму на стрес. Вона ставить життя на паузу  й морально паралізує.

Не треба чекати закінчення війни, знаходьте вихід вже зараз

Отримайте психологічну допомогу на платформі UA Mental Help. Якщо ви розумієте, що втратили контроль над власним життям, завмерли та не здатні рухатися далі — звертайтеся за допомогою. Заповніть анкету, а ми підберемо вам спеціаліста, який найкраще підійде для вашого запиту.

Як це працює?

1

Ви залишаєте заявку у формі

2

Координатор оброблює ваш запит

3

Ви отримуєте консультації

Правила надання консультацій

Хто може отримати допомогу

Ми надаємо психологічну допомогу кожному українцю, хто цього потребує. У зв’язку з ситуацією в країні, запити пов’язані з війною є пріоритетними. Всі інші запити беруться в роботу в порядку черги.

Формат консультацій

Консультація триває 50 хвилин в Google Meet. Радимо перед початком консультації встановити відповідний додаток на ваш мобільний пристрій.

Типи послуг (безкоштовно / повна вартість / часткова оплата)

Безкоштовна психологічна допомога (соціальне місце)
За підтримки наших партнерів ми можемо надати від 1 до 10 безкоштовних консультацій, які будуть відшкодовані спеціалісту фондом у рамках програми “Психологічний прихисток”. Програма доступна для українців, яких прямо чи опосередковано зачепила війна, вразливих груп населення та людей в складних життєвих обставинах.

Повна вартість
Ми розуміємо, що в Україні існує проблема з пошуком спеціаліста, який підходить саме для вас. Тому якщо ви маєте змогу оплачувати консультації самостійно, але довіряєте та обираєте для роботи UA Mental Help, ми відкриваємо цю можливість. 

Часткова оплата (соціальна знижка -50%)
Якщо ви не маєте можливість оплачувати повну вартість консультації, ми можемо запропонувати вам часткову оплату. Таким чином, ми зможемо надати більше допомоги тим, хто цього потребує.

З якими запитами працюємо

Стосунки, розлука, складнощі адаптації на новому місці, депресивний та тривожний спектр, психологічні травми, переживання горя, втрати, безсоння та інші.

Я почуваю себе погано, але не можу точно описати словами свій запит

Якщо ви почуваєте себе погано, але не можете зрозуміти причину — це і може бути ваш запит. Спеціаліст здатен допомогти із вирішенням цього питання.

Перенаправлення та медикаментозна підтримка

Якщо тема запиту виходить за межі компетенції спеціаліста, вас буде перенаправлено до іншого спеціаліста платформи.

В рамках програми ви можете отримати 2 безкоштовні консультації з лікарем-психіатром. Консультація з лікарем відбувається за направленням після первинної консультації із психологом.

Вік, з якого надаються консультації

Ми працюємо з дорослими та дітьми. Якщо особа, яка потребує допомоги, ще не досягла 18 років, перед консультацією потрібно вас попросять надати дозвіл від батьків або опікунів.

Запізнення, скасування і перенос консультації

Якщо учасник терапії запізнюється на 20 хв та більше, то спеціаліст має право відмовити у проведенні консультації. Така консультація буде вважатися втраченою, але можна отримати наступну консультацію.

Щоб перенести або скасувати консультацію, будь-ласка, попередьте спеціаліста не менше, ніж за 24 години до початку консультації. Якщо учасник терапії пропускає консультацію без попередження, то спеціаліст має право відмовити у подальшому консультуванні.

UA Mental Help — не є швидкою психологічною допомогою

Графік роботи психологічної служби:
ПН – ПТ: 9:00 – 19:00
СБ – НД: вихідний

Після отримання звернення спеціаліст зв’яжеться з вами від 7 до 14 днів.

Якщо вам потрібна термінова психологічна допомога у серйозній або небезпечній для життя ситуації — зверніться на гарячу лінію до будь-якої з цих організацій:

15-47 — цілодобова гаряча лінія для жертв домашнього насильства
7333 — цілодобова гаряча лінія з питань запобігання самогубствам Lifeline Ukraine
0 800 213 103 — цілодобова гаряча лінія безоплатної правової допомоги
@krisenchatUA_bot — психологічна допомога у форматі онлайн чату в Telegram від krisenchat