Долучитися до допомоги

Ми благодійна організація, і ми не змогли б продовжувати нашу роботу без вашої допомоги. Існує багато способів як ви можете долучитися до нашої мети — навчити українців прислухатися до себе і не боятися звертатися до психологів, якщо вони потребують підтримки.

Ви можете долучитися

Як спеціаліст ментального здоров’я

Наші спеціалісти — це герої психологічного фронту. Завдяки їх великій роботі, життя багатьох українців повертається в нормальне русло.

Якщо ви професійний психолог, психіатр або психотерапевт, маєте бажання допомогти постраждалим від російської агресії —  заповнюйте анкету.

Як волонтер

Наші волонтери — це талановита команда однодумців. Координатори, дизайнери, SMM-спеціалісти, копірайтери, журналісти, маркетологи, юристи — всі вони допомагають плекати психологічну стійкість українців.

Якщо ви хочете долучитись як волонтер фонду, переходьте за посиланням.

Як донор

Після повномасштабного вторгнення рф в Україну ми навіть не могли уявити, скільки людей прямо зараз потребують допомоги.

За час роботи фонду ми надали допомогу більше ніж 3000 українцям, а освітні матеріали побачили понад 2 000 000 осіб. Все це стало можливим тільки завдяки донорам, партнерам і благодійним внескам небайдужих людей.

Наші партнери